KONTAKT

Ravnateljica:

·         Manja Petelin, prof. pedagogike in psihologije  

manja.petelin@dic.si

+386 1 47 48 614

Pomočnica ravnateljice:

·         Vera Kraševec, prof. pedagogike  

vera.krasevec@dic.si

+386 1 47 48 600

Svetovalna delavka:

·         Katja Čarman, univ. dipl. ped.

katja.carman@dic.si 

+386 1 47 48 651

Knjižničarka:

·         Nina Golob, univ. dipl. bibliotekarka

nina.golob@dic.si

+386 1 47 48 652

Vzgojiteljice in vzgojitelji:

·         Neža Ahčin, prof. defektologije za MVO in domske pedagogike

neza.ahcin@dic.si

+386 1 47 48 600

·         Vladimira Belič, univ. dipl. psiholog

vladimira.belic@dic.si

+386 1 47 48 600

·         Marija Gerdej Poljanšek, prof. pedagogike in psihologije

marija.gerdejpoljansek@dic.si

+386 1 47 48 625

·         Zoran Grgič, predmetni učitelj zgodovine in sociologije

zoran.grgic@dic.si

+386 1 47 48 600

·         Miha Indihar, mag. socialnega dela

miha.indihar@dic.si

+386 1 47 48 600

·         Stanislava Kanduč, prof. pedagogike

stanislava.kanduc@dic.si

+386 1 47 48 600

.         Neža Knapič, prof. slovenščine in univ. dipl. bohem.

 neza.knapic@dic.si 

+386 1 47 48 600

·         Nataša Kuhelj Rožac, prof. pedagogike in sociologije

 

natasa.kuheljrozac@dic.si

+386 1 47 48 600

·         Aljoša Murn, prof. defektologije za MVO in domske pedagogike

aljosa.murn@dic.si

+386 1 47 48 625

·         Mira Narobe, prof. likovne pedagogike

mira.narobe@dic.si

+386 1 47 48 600

·         Drago Pintarič, prof. zgodovine in sociologije

drago.pintaric@dic.si

+386 1 47 48 625

·         Ljuba Plesec, prof. pedagogike in sociologije

ljuba.plesec@dic.si

+386 1 47 48 625

·         Barbara Rosina,  prof. defektologije za MVO in domske pedagogike

barbara.rosina@dic.si

+386 1 47 48 600

·         Olivija Slivnjek, prof. pedagogike in sociologije

olivija.slivnjek@dic.si

+386 1 47 48 600

·         Ana Stare, prof. socialne pedagogike

ana.stare@dic.si

+386 1 47 48 600

·         Tjaša Strmšek, prof. pedagogike

tjasa.strmsek@dic.si

+386 1 47 48 600

·         Franc Tehovnik, prof. zgodovine in sociologije

franci.tehovnik@dic.si

+386 1 47 48 625

·         Romana Tramšek, vzgojiteljica za vedenjsko in osebnostno motene in za učence v domovih, dipl. organizatorka – menedžerka

romana.tramsek@dic.si

+386 1 47 48 600

·        Luka Tratnik, profesor likovne umetnosti

luka.tratnik@dic.si +386 1 47 48 600

·         Vojka Viler Krivec, prof. biologije, pedagoška vodja enote BII.  

vojka.viler@dic.si

+386 1 47 48 600

·         Primož Vresnik, prof. filozofije, dipl. sociolog kulture

primoz.vresnik@dic.si

+386 1 47 48 600

Poslovna sekretarka:          

·         Tanja Jankovec  

tanja.jankovec@dic.si

+386 1 47 48 615

Računovodja:

·         Darka Sedej               

darja.sedej@dic.si

+386 1 47 48 612

Knjigovodja:

·         Barbara Luznar

barbara.luznar@dic.si

+386 1 47 48 617

Knjigovodja:

·         Tanja Eržen

tanja.erzen@dic.si

+386 1 47 48 617

Organizator prehrane:

·         Barbara Erjavec, univ. dipl. ing. živilske tehnologije

barbara.erjavec@dic.si

+386 1 47 48 616

Obišči DIC na Facebooku
 
Na vrh strani

Dijaški dom Ivana Cankarja - URADNA STRAN - Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Za več informacij o piškotkih in kako jih izbrisati kliknite TUKAJ.

  Sprejmem piškotke na tej strani.